Šlepetės su kojinėmis

Dar visai neseniai kojinių dėvėjimas su šlepetėmis ar basutėmis buvo siejamas su absoliučia mados jausmo stoka ir tiesiogine to žodžio prasme įvaizdžio specialistų rodomas pirštais. Tikriausiai taip būtų buvę iki šiol, jei tuo nebūtų pasirūpinusi daugybė Holivudo žvaigždžių, mėgstančių laužyti visas mados konvencijas.

Moteriškų sportinių šlepečių ir kojinių derinys yra geriausias pasirinkimas nuotykių pradžiai su šia neįprasta tendencija. Toks duetas iš pirmo žvilgsnio atrodo… įdomiai. Pradėkime nuo derinių, kurie yra labiau priimtini. Laisvalaikio sportbačius derinti su aukštomis kojinėmis nėra naujovė, tačiau tai įeina į tą pačią mados kategoriją. Sportbačiai ir aukštos kojinės puikiai derės prie gatvės stiliaus derinių ar laisvalaikio rūbų. Visada patartina rinktis baltos arba juodos spalvos kojines, kurias lengva derinti prie bet kokios spalvos avalynės. Jei norėsite pasirinkti ryškios spalvos ar raštų kojines rinktis baltos arba juodos spalvos sportbačius.

Odinės šlepetės ir kojinės

Jei norite susikurti madingą aprangą su kojinėmis, taip pat galite rinktis moteriškas odines šlepetes , kurios yra visiškai paprastos, universalios ir praktiškos. Derinkite jas su lygiomis, elegantiškomis kitokios spalvos, bet panašaus sodrumo ir tono kojinėmis (pavyzdžiui, smėlio ir chaki spalvos arba rožinės ir mėlynos spalvos). Visa tai puikiai atrodys kaip netradicinis priedas prie suknelės su petnešėlėmis arba komplekto su viršutine dalimi ir bermudiniais šortais. Minimalistinis, klasikinis, kasdieniškas – jis tiks kiekvienam!

Elegantiškos šlepetės ir kojinės

Elegantiškos moteriškos šlepetės kartu su kojinėmis – vis populiaresnė idėja dairytis ne tik Instagrame. Jei taip pat norite išbandyti savo įgūdžius kurdami tokį stilių, atsižvelkite į visumos proporcijas, įskaitant drabužius ar kitus aksesuarus, kuriuos ketinate naudoti. Batai gali būti svarbiausias elementas arba tik papildyti aprangą. Pirmuoju atveju užtenka derinti moteriškas šlepetes su kailinėmis ar tinklinėmis kojinėmis, o antruoju – lygias moteriškas pleištines šlepetes ir tos pačios spalvos kojines.

Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti platų pasirinkimą moteriškos avalynės. Nuo vasarinių basučių, sportbačių, aukštakulnių ir espadrilių iki rudeninių ir žieminių aulinių batų, pusbačių ir sniego batų. Nepamirkime ir naminės avalynės, merino vilnos šlepečių ir ortopedinės avalynės. Apsipirkite greitai ir patogiau jau šiandien.

 

Palikite komentarą