Nuo ko priklauso butų Vilniuje kainos

Renkatės butą Vilniuje? Štai keli dalykai, nuo kurių priklauso butų kainos. Tikimės, jog informacija leis suprasti kodėl taip smarkiai skiriasi butų kainos ir kas yra prioritetai Jūsų gyvenime.

Rajonas

Butai Vilniuje kainuoja skirtingai ir kainos neretai priklauso nuo to, kuriame rajone norėsite gyventi. Kai kuriuose rajonuose butų nuomos mažesnės dėl to, jog rajonai yra nutolę nuo centro. Pasitaiko, kad kituose rajonuose kainos nedidelės dėl to, kad jie pavojingi ir nesaugūs. Žinoma, pasitaiko ir tokių situacijų, kai brangiame rajone galima rasti pigesnių butų.

Aukštas

Ar žinote, jog nemaža dalis žmonių nenori gyventi aukštame aukšte vien dėl aukščio baimės? Deja, bet tokių baimių pasitaiko. Tad neretai kaina priklauso ir nuo to, kelintame aukšte yra butas. Turbūt patogiausi variantai – 2 ir 3 aukštas. Jie tinka tiek tiems, kurie nenori gyventi 1 aukšte, tiek tiems, kurie turi aukščio baimę. Visgi ne kiekvienas pardavėjas pasiūlys mažesnę arba didesnę kainą dėl aukšto, tai labiau priklauso nuo pardavėjo.

Kambarių skaičius

Neretai pardavėjams kainą tenka didinti ar nuleisti dėl buto išplanavimo. Pasitaiko, kad kambariai yra įrengti nepatogiai, jie per dideli ar per maži, todėl reikia sumažinti kainą. Pasitaiko ir priešingas variantas, kartais net labai nedidelę erdvę galima įrengti patogiai ir iš jos padaryti, neretai tuomet galima pasiūlyti didesnę kainą.

Plotas

Turbūt nestebina tai, jog kuo didesnis bus buto plotas, tuo brangiau reikės mokėti už jo nuomą. Deja, bet tai nėra išvengiama. Jei norite erdvaus buto, tačiau nenorite brangiai mokėti, ieškokite jo rajone, kuris nėra arti centro. Tokiu atveju sutaupysite.

Įrengimas

Norint sutaupyti apsimoka rinktis dalinę apdailą, tokiu būdu galima remontuoti butą po truputį arba visai rinktis pigesnes medžiagas ir atlikti nebrangų remontą. Neretai brangiau tenka mokėti tuomet, kai butai ne tik pilnai įrengti, bet ir su baldais.

Bendra situacija

Atkreipkite dėmesį į tai, jog butai Vilniuje kartais kainuoja pigiau dėl tam tikrų situacijų. Pavyzdžiui, gedimų ar itin prastų kaimynų. O kartais apskritai tenka parduoti butą pigiai, nes jo tiesiog nei vienas nenori įsigyti.

Palikite komentarą