Mitai ir faktai apie kieto kuro katilus

Mitai ir faktai apie kieto kuro katilus

Kadangi šiuo metu rinkoje yra labai daug įvairių būsto apšildymo sistemų – žmonės lygina opcijas, kad rastų tą, kuri tikrai iki mažiausių smulkmenų yra pati geriausia. Žinoma, kinta poreikiai ir galimybės, tačiau reikia suprasti, kad klasika yra klasika. Apie ką mes? Kieto kuro katilai tikrai yra labai geras pasirinkimas, kadangi jie ne tik gamina šilumos energiją gamina ekonomiškai, tačiau ir yra inovatyvūs bei galintys užtikrinti kūrenimo komfortą.

  1. Mitas, kad katilai yra labai nesaugūs. Kai kurie teigia, kad kieto kuro katilai kelia nuolatinę grėsmę, tačiau taip nėra. Jeigu norite būti ramus, kad šildymo sezonas nekels baimės dėl ugnies – reikia įsigyti patikimus katilus ir tuo pačiu juos sumontuoti taip, kaip reikia nepamirštant smulkmenų. Pavojų kelia tokie katilai, kurie yra prastos kokybės.
  2. Žinoma, taip pat nereikia tikėti mitu, kad jie yra labai brangūs. Kadangi šiuo metu internete galima rasti labai daug opcijų ir jų kainas palyginti yra paprasta – siūlome taip ir daryti. Netikėkite mitais, nes patikrinti info yra šiais laikais labai paprasta.
  3. Gana dažnas mitas, kad tokia įranga yra labai tarši. Tikrai ne. Džiugu, kad žmonės investuoja į geros kokybės katilus, kurie ne tik tarnauja daug metų, tačiau taip pat ir yra tvarūs. Nereikia tikėti mitais, kurie gali atgrasyti nuo įrangos įsigijimo. Ypač šiuo metu, kai tuos mitus patikrinti yra labai paprasta.
  4. Kai kurie galvoja, kad tokia įranga reikalauja labai daug laiko ir pastangų, kadangi vis reikia įdėti žaliavos, kad namuose būtų šilta. Nereikia, kadangi šiuo metu siūlomos sistemos yra labai talpios ir gali veikti, kūrenti nuo paros iki kelių. Svarbiausia – rasti Jums tinkamą įrangą ir pritaikyti ją savo turimai šilumos sklaidos sistemai.

Visada geriausia renkantis yra tartis su specialistais, kurie atsakys į visus Jums kylančius klausimus bei padės rasti tokias sistemas, kurios tarnaus daug metų. Ir jokio skirtumo, ar tai  yra kieto kuro katilai, ar dujiniai katilai – svarbiausia, kad jie būtų perkami iš patikimų prekybos vietų.

 

Palikite komentarą