Kavos staliukai

Pagrindinės kavos staliukų formos bei dydžiai

Kavos stalo pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių, tačiau dažnai pamirštamų dekoravimo sprendimų, kuriuos turėsite priimti. Kavos staliukai dažnai yra centrinėje vietoje ir yra labai praktiški gyvenamojo kambario tikslams. Galų gale, be kavos staliuko, kur dėsime mėgstamus gėrimus, dekoro žurnalus, kalėdinius žaisliukus, nuotolinio valdymo pultus ir „iPhone“?

Štai keletas gairių ir idėjų, kaip išsirinkti geriausią kavos stalą savo šeimos kambariui!

Čia yra pagrindinės kavos staliukų formos bei dydžiai.

Kavos staliuku dydziai

Ovalūs kavos stalai

Ovalūs kavos staliukai puikiai subalansuoja formą ir funkciją. Jie skatina judėjimą ir suteikia daug vietos daiktams laikyti. Čia nėra aštrių briaunų, todėl ovalūs stalai puikiai tinka žmonėms su vaikais!

Stačiakampiai bei apvalūs kavos stalai

Stačiakampiai kavos staliukai yra neabejotinai modernesni ir suteikia daugiausiai vietos darbui. Apvalus kavos staliukas tikrai gali pakviesti svečius ir dideles šeimas, kurios gali norėti retkarčiais pavalgyti prie kavos stalo žiūrėdami filmą. Pridėkite keletą grindų pufų į kitą pusę ir tai yra vakarėlis!

Kvadratiniai kavos stalai

Kvadratinis kavos staliukas

Kvadratiniai kavos staliukai suteikia gražią ir simetrišką jūsų gyvenamosios erdvės išvaizdą. Jie yra praktiškiausia kavos staliuko forma ir kartais gali būti laikomi po paviršiumi.

Marmuriniai kavos stalai

Marmuriniai kavos stalai yra vienas geidžiamiausių kavos stalų. Jūs negalite slinkti per „Pinterest“ ar „Instagram“ nematę nė vieno! Marmuras yra sunki ir brangi kavos staliuko medžiaga. Nepaisant to, galite gauti puikų atlygį vos už 98 USD (daugiau nei 900 žmonių įvertino jį 5 žvaigždutėmis).

Žalvariniai, mediniai, stikliniai kavos stalai

Pasenę žalvariniai kavos staliukai gali suteikti jūsų svetainei vintažinio patrauklumo. Mediniai kavos staliukai yra puikus pasirinkimas sodybos namuose, o kiekvienas, norintis kaimiško, kaimiško jausmo savo svetainėje. Stikliniai kavos staliukai yra minimalus požiūris į kavos staliuką ir leidžia sofai atkreipti daugiau dėmesio. Veidrodiniai kavos staliukai bet kuriai svetainei suteikia elegancijos.

Alternatyvios kavos stalo idėjos

Jei nenorite, neturite laikytis tradicinio kavos staliuko. Daugelis šeimų renkasi kavos staliuką, pagamintą iš netradicinių medžiagų ar daiktų. Pagalvokite: senovinė bagažinė kaip kavos staliukas ar sendaikčių turgaus radinys!

Štai keletas alternatyvių kavos stalo idėjų:

Osmanai

Kai kurie žmonės visiškai atsisako kavos staliuko. Kiti renkasi šiek tiek modifikuotą kavos staliuko versiją: osmaną! Osmanai puikiai tinka ir kaip kavos staliukas, ir pridėkite kojų atramą. Galite lengvai pridėti nedidelį padėklą, kad sukurtumėte plokščią paviršių, kai to reikia. Daugelyje patogu įrengti ir saugyklą!

Kavos stalų įdėjimas

Nauja interjero dizaino tendencija, kurią matau vis dažniau, yra lizdinis kavos staliukas. Lizdiniai kavos stalai yra 2–3 atskiri įvairaus aukščio ir dydžio stalai, kurie tvarkingai susideda į kavos staliukų grupę. Lizdinis kavos staliukas puikiai tinka jūsų kambariui pridėti papildomų matmenų.

Laisvos formos kavos stalai

Laisvos formos kavos stalai yra unikalios formos stalai, kurie tikrai netelpa į vieną formą. Jie gali būti laisvai kvadratiniai arba laisvai stačiakampiai, kad suprastumėte, kur jie gali tilpti. Laisvos formos kavos stalai dažnai gaminami iš tikrojo tikmedžio, tačiau taip pat galite rasti šimtmečio vidurio modernių laisvos formos stiklinių kavos stalų, tokių kaip šis!

Šoninių stalų grupė

Panašiai kaip ir lizdinis kavos staliukas, mačiau gražius gyvenamuosius kambarius, kuriuose yra 2–3 šoniniai stalai, pastatyti vienas šalia kito (dažnai įvairaus aukščio), kad susidarytų atsitiktinis kavos staliukas.

Apsvarstykite, kaip papuošite

Galiausiai, prieš pirkdami, būtinai pagalvokite, kaip norite papuošti kavos staliuko viršų. Ar norite rodyti žurnalines staliuko knygas? Ar norite turėti šeimos nuotraukų albumą? Kavos stalo padėklas? Vaza gėlių? Žvakė? Galimybės yra begalinės, ir visada smagu planuoti dizainą iš anksto! Iš anksto pagalvokite apie spalvas, kurias norite naudoti, kad įsitikintumėte, jog viskas dera tarpusavyje!

Šaltinis: bijunai-prienamo.lt

Palikite komentarą